BELATRIX skákací hrad XXL se sluneční clonou, 20 m2

Atrakce skákací hrad XXL je novinkou na evropském trhu, pro který je také speciálně vyrobena. Skvělá atrakce s velkou plochou a skluzavkou pro zábavu vašich dětí. Atrakce se dodává kompletně s fukarem, přepravní taškou, kolíky a sadou pro drobné opravy.

více informací

FUN PARK skákací překážkový hrad se skluzavkou

Zábavná atrakce, která je nejen skákacím hradem, ale nabízí mnoho dalších možností zábavy pro vaše děti. Především zábavnou překážkovou dráhu končící skluzavkou! Mimo oblíbené skákání se celá atrakce dá aktivně prolézat, nebo probíhat dokola. Na děti čeká bazének s míčky, překážky, házecí koš, malá horolezecká stěna a dvojitá skluzavka.

více informací

PLAY CENTRUM 11 v 1 multifunkční hrací centrum se skluzavkou

Pro děti je připraveno hrací centrum spojující zábavu a rozvíjení sportovních dovedností. Play centrum 11 v 1 nabízí nejen skákaní a klouzání po skluzavce, ale i další možnosti. Mohou prolézat dva různé tunely, házet si s míčky na terče, nebo basketbalový koš. Menší děti si vyhrají v bazénku s hracími míčky.

více informací

PLAY CENTRUM 10 v 1 skákací atrakce se skluzavkou

Hrací skákací centrum pro děti spojující zábavu a rozvíjení sportovních dovedností. Play centrum 10 v 1 nabízí nejen skákaní a klouzání po skluzavce, ale i další možnosti. Na této skákací atrakci si děti mohou prolézat tunel, přelézat a prolézat překážku, házet si s míčky na terč, nebo basketbalový koš.

více informací